ימי שישי בקרית טבעון

31.1-6.3

15:30-18:00

סדנא תהליכית בליווי צלילים ללימוד ותרגול מדיטציה

 בהנחיית הראל גל - מטפל במוזיקה M.A

בואו ללמוד ולחוות את יתרונות המדיטציה, בסדנא תהליכית של 7 מפגשים. סדנא ייחודית המשלבת התנסות פאסיבית של הקשבה לצלילי הקערות הטיבטיות והמונוקורד, עם תרגול מדיטציה באופן אישי.

סדנא זו מאפשרת לימוד דרך התנסות וחוויה אישית. בנוסף להתנסות החווייתית והלימוד המעשי, המשתתפים יקבלו רקע על הקערות הטיבטיות, ילמדו כיצד לבחור קערה ולהשתמש בה לשימוש עצמי במדיטציה.

מה יהיה בסדנא?

  • מדיטציות מונחות בשילוב נגינה חיה של קערות טיבטיות, מונוקורד, סיטאר ושירת צלילים עיליים

  • לימוד תיאורטי ומעשי לתרגול מדיטציה 

  • טיפים לתרגול מדיטציה באופן אפקטיבי

  • יתרונות הקערות הטיבטיות בתרגול מדיטציה

  • רקע על הקערות, אופני נגינה והתועלת בשימוש עצמי 

הדרך לתרגול אפקטיבי ועמוק

אנשים רבים מכירים ביתרונות המדיטציה אך מסיבות שונות לא מצליחים להתמיד בכך. בין אם מפאת חוסר זמן או קושי בלהתרכז ולשבת לאורך זמן. לפעמים המחשבות מתרוצצות ואנחנו מרגישים שזה גדול עלינו, למצוא מקום של שקט שיאפשר לנו לעצור לרגע ולתרגל.

התרגול והלימוד בקבוצה לאורך תקופה יכולים לעזור בכך. הסדנא מיועדת למספר מצומצם של משתתפים (עד 5) ובכך מאפשר מסגרת אינטימית, בטוחה ומכילה ללימוד ותרגול. הטכניקות שאלמד אותך בסדנא יעזרו לך לחוות את יתרונות המדיטציה ולהביא את עצמך לתרגול אפקטיבי ועמוק יותר.

 

ייחודיותה של הסדנא היא בחוויה דרך הצלילים, מה שיאפשר לך לחוות התנסויות אשר מזכירות חוויות העולות לעיתים גם בתרגול מדיטציה באופן עצמאי. ההקשבה לצלילים עוזרת להשקיט את המחשבות ולהתחבר למקומות הפנימיים והעמוקים יותר. לא מעט אנשים חווים בסדנאות תחושת רוגע והרפיה עמוקה בדומה לתרגול אקטיבי. למעשה, דווקא אנשים ללא ניסיון קודם מסוג זה, חווים לעיתים מצב תודעתי עמוק יותר.

13775834_10154344907078288_5120192907970

הראל גל – מטפל במוזיקה M.A

יליד 1977, מטפל במוזיקה ומוזיקאי, מתגורר בקרית טבעון.
הקשר שלי למדיטציה ולחקירה פנימית החל לפני כ-25 שנה בתקופת התיכון. מאז התנסיתי בסוגים שונים של מדיטציה. רק בשנים האחרונות, לאחר תקופות שבהן תרגלתי יותר או פחות, הצלחתי להתמיד בתרגול ולהפיק מכך תועלת.
תרגול מדיטציה עוזר לי גם בעבודתי כמטפל במוזיקה. ההתבוננות עוזרת לי להבין תהליכים פנימיים המתרחשים בי, ועוזרת לי להיות ער ומודע

יותר לתהליך שעובר המטופל ולאופנים בהם זה משפיע עליי. כמטפל במוזיקה בעל רקע מגוון גם בשיטות טיפול אלטרנטיביות, עבדתי עם מגוון אוכלוסיות מילדים ועד קשישים. בעבודתי אני משלב לעיתים גם את עולם המדיטציה וכלים פחות קונבנציונליים כגון קערות טיבטיות ומונוקורד. במהלך השנים התנסיתי גם בהנחיית קבוצות וסדנאות מדיטציה בשילוב צלילים בארץ ובחו״ל. אני מזמין אותך להצטרף לתהליך של התבוננות וגילוי עצמי, חיבור עמוק ושקט פנימי.

חוויות משתתפים מסדנאות קודמות..

״אין תחושת זמן! כמה טוב לא לחוש את השעה להתנתק מכל מחשבות היום ולהפליג בדמיון״ 

 
מחיר הקורס למשתתף: 630 ש״ח
לפרטים נוספים והרשמה נא מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

תודה על הודעתך, אחזור בהקדם